زمان ارسال و تحویل کالا

مشهد

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، درحداقل زمان ممکن و روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

شهرهای دیگر

برای سفارش خارج از شهر مشهد، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

هزینه ارسال کالا

نکات مهم :

- تحویل سفارش درب انبار فرادون رایگان می باشد و حتما باید با هماهنگی قبلی اینکار صورت گیرد.

- تحویل کالا در تمام نقاط شهر مشهد با هزینه 7000تومان صورت می گیرد . که این ارسال شامل همه کالا ها به غیر از کالاهایی که نحوه ارسال آنها به صورت پس کرایه مشخص شده اند می باشد.

- ارسال کالا به تمام نقاط کشور با هزینه حمل 10000تومان صورت می گیرد و این ارسال شامل همه کالا ها به غیر از کالاهایی که نحوه ارسال آنها به صورت پس کرایه مشخص شده اند می باشد.

- کلیه کالاهای سایت به غیر از مواد غذایی تازه(سبزیجات و سالاد و...)درحجم کم امکان ارسال به شهرهای دیگر غیر از مشهد را ندارند. درصورت سفارش حجم بالا قبل از سفارش گذاری حتما با واحد لجستیک تماس حاصل فرمائید.

اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد

- باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آبسردکن، مایکروویو و آبگرمکن و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

 

شرایط ارسال لوازم سنگین یا حجیم) پس کرایه)

- لوازم خانگی سنگین و کالاهای حجیم یا بزرگ زیر، به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) ارسال خواهد شد. 

_  یخچال فریزر، ساید بای ساید، اجاق گاز، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، کولر آبی، کولر گازی ، تلویزیون، بخاری، آبگرمکن ،.... و کالا هایی که به صورت عمده خرید می شوند.

ارسال این نوع کالاها در تمام شهر های ایران، مشمول هزینه ارسال است و به صورت پس کرایه ( پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) انجام می‌شود برای این منظور هزینه این نوع ارسال توسط فرادون در فاکتور رایگان ثبت شده است و به عهده خود مشتری می باشد.

هزینه تقریبی ارسال این کالاها در شهر مشهد بین 20-30 هزار تومان و تحویل درب منزل ، ارسال به دیگر شهرهای کشور براساس قیمت مصوب باربری می باشد که هزینه تقریبی بین 30-60 هزارتومان و تحویل کالا ، به باربری شهرمذکور خواهد بود.

- لازم است چنین سفارش‌هایی، پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

- اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد ،هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@faradoon.com  به فرادون اطلاع دهید.

- باربری یا ماموران ارسال فرادون تنها مسوول تحویل سفارش هستند و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.